Reklam

AFYONKARAHİSAR İÇİN DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İl Özel İdaresinin asfalt şantiyesinin bütün ekipman ve eleman eksikliğinin tamamlandığını belirtti.

AFYONKARAHİSAR İÇİN DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
17 Mayıs 2020 - 23:00
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İl Özel İdaresinin asfalt şantiyesinin bütün ekipman ve eleman eksikliğinin tamamlandığını belirtti.Özkaya, sosyal medyadan yaptıığ açıklamada, "Afyonkarahisar’ımızın tüm köy yollarının sıcak asfalt yapılması önemli hayallerimizden birisiydi. Geçen dönem ilk adımı atarak asfalt şantiyesini kurup araç, ekipman ve Personeli tamamladık. Bu yıl da sezon daha başlamadan İl Özel İdaremiz faaliyete başladı, köy yollarımız ile isteyen ve bedelini ödeyen belediyelerimizin yolları asfaltlanıyor. Bu işlerde emeği geçen başta Valimizi, İl Genel Meclis Başkanı ve üyelerimizi, İl Başkanımızı, Kaymakamlarımızı, belediye ve ilçe başkanlarımızı ve tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Afyonkarahisar’a yapacağımız daha çok iş var..." dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet
  9 ay önce
  O yapılacak işler, 20 yıldır neden yapılamadı. Önce onun cevabını alalım, Bay Ali. Millet fakru zaruret içinde harap ve bitap iken siz laf ebeligi ile malı götürdüğünuzu sanıyorsunuz.
 • Umut
  9 ay önce
  Sizin suyunuz ısındı