Facebook'ta Afyonspor Sevdası adlı grupta, grup yöneticisi Karamazot Kardeşler, öümüzdeki Çarşamba günü oynanacak olan Afjet Afyonspor - Sarıyer maçını yorumladı.

Karamazot Kardeşler, analiz yorumunda "Önümüzdeki Çarşamba oynayacağımız Sarıyer maçı, takımımızın gücünü ve seviyesini göstermesi açısından mihenk taşı olacak bir müsabaka." dedi.

Yorumda "Oynadığımız son 5 maçın 4'ünü kazandık, 1'inde berabere kaldık. Bizim son 5 maçımız 19. Urfa, 18. Gümüşhane, 17. Hacettepe, 13. Zonguldak ve 9. Ankara Demir ileydi. Aldığımız galibiyetlerin 3 tanesi puan cetvelinin son üçlüsüne karşıydı. Diğer galibiyet yine puan cetvelinin sonlarına doğru yer alan Zonguldak'a karşıydı. İçlerinde en dişlisi olan Ankara Demir ile berabere kaldık." denilerek temsilcimiz Afjet Afyonspor'un durumu ortaya kondu.

Analiz yorumda, Sarıyer'in durumu şöyle anlatıldı: "Sarıyer ise son 5 maçını 1. Manisa, 5. Kocaeli, 10. Çorum, 12. Sancaktepe ve 18. Gümüşhane ile oynadı. Lider Manisa ile berabere kaldı, 5. Kocaeli'ye yenildiler. 10. Çorum, 12. Sancaktepe ve 18. Gümüşhane'yi yendiler. Bizim için 3-0 kaybettiğimiz Uşak maçından bu yana 6 hafta aradan sonra oynayacağımız en dişli, en güçlü takım konumundaSarıyer."

Analiz yorum "İnşallah yeneriz." temennisiyle son buldu.