Uşakspor'a deplasmanda 3-0 mağlup olan Afjet Afyonspor'da taraftar kazan kaldırdı.

Gözden kaçırmayın

Diyarbekirspor'dan 1 puan çıkaran Afyonspor, 12. sırada yer alıyorDiyarbekirspor'dan 1 puan çıkaran Afyonspor, 12. sırada yer alıyor

Uşakspor'a deplasmanda 3-0 mağlup olan Afjet Afyonspor'da taraftar kazan kaldırdı.

Af-yok taraftar grubu, sosyal medya üzerinden sert bir açıklama yaptı ve futbolcuları ruhsuzlukla suçladı.
 

Açıklamada "Beyler biz bu takımın fark yediğine çok şahit olduk. Lakin ter döken topçuyu her zaman bağrımıza bastık. Bugün ise sahada gördüğümüz tek şey azim, istek heves yerine yılgınlık, bitkinlik ve ruhsuzluktır. Puan, galibiyet şampiyonluk yada kupa sadece iyi gün seyircisinin işidir. Ruh istiyoruz biz." dedildi.

Futbolcuların ve yönetimin sert bir şekilde elştirildiği açıklamada "Nasıl ki bugüne kadar skor tabelasına bakmadan her maç sonunda takımı tribüne çağırarak sahip çıktıysak, bugün de saha içinde lakayt ve gevşekçe hareket eden herkesi ziyaret etmesini biliriz. Ancak o zaman şehri terk etmek için 90 dakikanız bile olmaz. Basiretsiz karar ve tercihleriyle istisnasız herkes ihanetin sahibidir. Çünkü ortada ki tablo emanete ihanet etmekten başka birş ey değildir. Armanın gerçek sahibi olarak bildiriyoruz ki bu salgın döneminde meydanı boş bıraktığımızı düşünen her kim varsa şansını denemekte özgürdür. Bu alemde kimseye AF YOK." denildi.

AÇIKLAMA ŞÖYLE: