Belediye Başkanı Burcu Köksal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel toplanan Çocuk Meclisi ile bir araya geldi. 


Meclis Salonunda toplanan Çocuk Meclisi, şehrimizin geleceğini şekillendirmeye yönelik tavsiye kararları aldı. 
Çocuklardan oluşan meclisi tek tek dinleyen Başkanımız Burcu Köksal, görüş ve çözüm önerilerini not aldı.  


Çocuklarımızın özgürce ifade edebildikleri tavsiye kararlarının Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarına ışık tutacağını söyleyen Başkanımız Burcu Köksal, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sadece Büyük Liderler Geleceği Küçük Kalplere Emanet Ederler” sözünü hatırlattı. 

İşin uzmanından İlkokulu öğrencilerine trafik semineri İşin uzmanından İlkokulu öğrencilerine trafik semineri

BELEDİYE MECLİSİ’NE TAVSİYE KARARLARI ALDILAR

Atatürk’ün 23 Nisan’ı dünyada ki bütün çocuklara armağan ettiğine dikkat çeken Başkanımız Burcu Köksal, “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Dünyada bir tek Mustafa Kemal Atatürk çocuklara böyle bir bayram ilan etti. Hepinizin bayramı kutlu olsun. Bizlerde bugün Belediye Başkanı ve Belediye Meclisi olarak burayı çocuklara bıraktık. Çocuk Meclisi oluşturduk. Siz bizlere tavsiye kararları oluşturacaksınız. Afyonkarahisar’da çocuklar olarak ne görmek istiyorsunuz, neler yapmamızı istiyorsunuz bunların kararlarını alacaksınız, biz de Belediye Meclisinde bu kararları uygulamak için çalışacağız” diye konuştu. Toplantının sonunda çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Burcu Köksal, onlara günün anısına çeşitli hediyeler verdi.