Reklam

Sosyal medya ayaklandı!.. Erenler'deki olayla ilgili açıklama geldi!..

Afyon Erenler'de yaşayan bir genç kızın sosyal medya üzerinden, canlı yayın yaparak kendisini öldürmek isteyen iki kişinin kapısında olduğuna dair iddiaların ardından Afyonkarahisar Emniyeti hareket geçti.

14 Şubat 2021 - 12:01 - Güncelleme: 14 Şubat 2021 - 16:32

Afyon Erenler'de yaşayan bir genç kızın sosyal medya üzerinden, canlı yayın yaparak kendisini öldürmek isteyen iki kişinin kapısında olduğuna dair iddialar, ağlama sesleri,, silah seslerinin ardından Afyonkarahisar Emniyeti hareket geçti.

Genç kadının ağlama sesleri, dışarıdan gelen silah seslerinin ardından hemen hareket geçen Emniyet ekipleri, olaya müdahale ederek 2 kişiyi gözaltına aldı.

Olayla ilgili olrak Valikten açıklama geldi. AÇıklamada "Sosyal medyada yaptığı paylaşım ile tehdit edildiğini söyleyerek yardım isteyen bayan vatandaşımıza Emniyet Güçlerimiz Erenler Karakolunun da bölgede olması sayesinde anında ulaşmış ve olaya müdahale etmiştir.  Olaya karışan 2 şahıs gözaltına alınmış ve gerekli adli işlemler hemen başlatılmıştır." ddenildi.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Afyon
  5 ay önce
  Erenler diye bölge oluşturan hükümetinize ve yalaması belediyenizle gurur duyun *** afyonlular! ne güzel öğrenciler dağınık şekilde yaşıyordu memlekette. !!!!
 • Erenlerle uğraşmayın
  5 ay önce
  Erenler kadar başınıza taş düşsün, Amacınız ne bilmiyorum eren nerede bir çok toplumdan bir çok kesimden insan yaşıyor, Amacınız Erenleri bitirmek fakat bunu yapamayacaksınız. Sağ olsun emniyetimiz 3 dakikada müdahale etmiş ellerine sağlık