Gözden kaçırmayın

Burcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden YüklendiBurcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden Yüklendi

lMHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Ben güzel bir yarış olacağını düşünüyorum. Projelerin yarışacağı bir seçim olacağına inanıyorum. Bizim bir kavga, intikam derdimiz yok. Birini alt üst etme derdimiz yok. Kendi adıma konuşuyorum. Benim bir aşkım var. Şehrime olan sevdam var. Bu şehirle ilgili gelecekle ilgili kaygılarım var. Bu kaygılarımı giderecek projelerim ve niyetlerim var. Ülküm ve gayem var. Bu gayelerimizi hayata geçirmek için milletimizden yetki istiyoruz. Bize yetki verin size hizmet edelim.” dedi.

Afyonkarahisar hakkında çok sayıda projesi olduğunu söyleyen Çetinkaya, “Afyonkarahisar’ı büyük şehir yapacağız” dedi. Çetinkaya, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Afyonkarahisar’ı biz büyükşehir yapacağız. Bunu yapabilmek için bir sürü proje var. Örneğin belediyeler birliğini kuracak. Burada herkesi kapsayan bir birliktelikten bahsediyorum. CHP’li, AK Partili, MHP’li belediyelerin buluştuğu Afyon Belediyeler Birliği’nden söz ediyorum. Bu birliği kuracağız. Ticaret ve Sanayi alanında kalkınacak vizyon projelerimiz var. Bunları zaman içerisinde açıklayacağız.”

 “Kendinize rakip olarak Sayın Mehmet Zeybek’i mi, yoksa sayın Mahmut Koçak’ı mı görüyorsunuz” sorusu üzerine konuşmasını sürdüren Fatih Çetinkaya, “Ben kendime rakip olarak kendimi görüyorum. Geçtiğimiz dönem az bir farkla kaybettiğimiz başkanlık görevini bu kez üstleneceğimize inanıyorum. Geçen seçimden bu zamana geçen süre içerisinde kendimize özeleştiri yapma imkanı bulduk. Sizlerin de açıkça göreceği şekilde geçmişte öyle ya da böyle düştüğümüz hataları, olumsuzlukları bu dönem yaşamamaya çalışacağız. Vatandaşımızla iç içe bir şekilde başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.