Milletvekili Yurdunuseven'in Halk Günü’ toplantıları devam ediyor Milletvekili Yurdunuseven'in Halk Günü’ toplantıları devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Afyonkarahisar’da seçimi kazanan belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Taytak, "MHP'li Belediyelerde vatandaşlarımız 'üretken belediyecilik' ile tanışacak. Vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde belediyelerimizde seçim döneminde vaat ettiğimiz projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Bolvadin Belediyesi, Bolvadin ilçesine bağlı Dişli ve Özburun Belediyelerini sırasıyla ziyaret etti. Milletvekili Taytak'a ziyaretlerinde MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri eşlik etti.

ŞİMDİ SIRA HİZMETTE
İlk olarak Bolvadin Belediyesi'ni ziyaret eden Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den Belediye Başkanı seçilen Derviş Aynacı’yı tebrik etti. Taytak, “Seçimleri tamamladık artık bundan sonra vatandaşlarımıza hizmet noktasında olacağız. Geçtiğimiz dönem MHP’li belediyelerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Ankara’dan gereken her türlü hizmeti ulaştırdık. Yine bu dönem tüm belediyelerimize Cumhur İttifakı ruhu içinde gereken destekleri vereceğiz. Bolvadin ilçemizi MHP'nin üretken belediyecilik hizmetiyle 5 yıl boyunca hak ettiği noktaya gelecek. Bizlerde Başkanımızın seçim döneminde vaat ettiği projelerinin hayata geçmesi için kendisine elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi.    

MHP'NİN ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ HAYAT BULACAK
Daha sonra Bolvadin ilçesine bağlı Dişli Belediyesi ve Özburun Belediyesi ziyaret eden Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet burada da Dişli Belediye Başkanı Ahmet Mert ve Özburun Belediye Başkanı Bünyamin Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

MHP'nin üretken belediyeciliğinin Dişli ve Özburun’da da hayat bulacağını kaydeden Taytak, "Dişli ve Özburun Beldesi'ndeki vatandaşlarımıza bizlerin yanında oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde beldemize hizmet edeceğiz. Sıklıkla şahsım dahil il başkanımız Ahmet Kahveci ve il yönetimimiz ile birlikte belediye başkanlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelip ben değil biz olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksiklerin sorunların giderilmesi noktasında hizmetlerimizi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.