Afyon-Uşak Zafer Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Anonim Şirketi (Zafer Teknopark A.Ş.) Yönetim Kurulu, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sosyal Tesislerde bir araya geldi. Toplantıya, Zafer Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve çeşitli diğer kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Zafer Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Teknopark'ın geleceği ve çalışmaları hakkında bilgi paylaştı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden Kanser Bilinçlendirme Etkinliği Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden Kanser Bilinçlendirme Etkinliği

Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Tuğrul Kandemir ise bir sunum yaparak, bölgedeki firmalar ve projeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Toplantıda, 2024 yılı için planlamalar ve kararlar da alındı. Bunlardan biri, Zafer Teknopark'ın "Uşak OSB Teknopark -FAB Projesi" adı altında "Güdümlü Proje Desteği (GPD)" programına başvurması oldu. Toplantıda ayrıca, bölgenin mevcut durumu ve gelecek projeksiyonu da değerlendirilerek, 2024 yılında gerçekleştirilecek faaliyetler ve genel konular üzerinde de kararlar alındı. Toplantının ardından AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

#Afyon #Uşak #Teknoloji #ZaferTecnopark #YönetimKurulu #Toplantı #Proje #Kararlar