Gazlıgöl caddesinde esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, halkımızın büyük desteği ile 31 martta inşallah zafere ulaşacaklarını söyledi. Karataş, yaşanabilir bir Afyonkarahisar için gece gündüz demeden aşkla sahada olduklarını aktararak, ''Afyonkarahisar'ı güvenli, huzurlu, üretken, cazip bir şehir haline getirmekte kararlıyız. Bizim bu şehre olan aşkımız sadece tarihi zenginliğine, fiziki güzelliklerine, manevi derinliğine olan hayranlığımızdan kaynaklanmıyor. Bizim bu şehri kalbimizde ve başımızın üzerinde taşımamızın asıl sebebi, milletimiz ve devletimiz için taşıdığı stratejik önemden dolayıdır. Afyonkarahisar'a hizmet etmek için önce bu şehri maddi ve manevi tüm boyutlarıyla anlamak, kavramak, hak etmek gerekiyor." ifadelerini kullandı.

AFYONKARAHİSAR'A HAKİM DEĞİL, HADİM OLACAĞIZ

Afyonkarahisar'a aşık olmanın her yiğidin karı olmadığını belirten Karataş, "Kendini bu şehrin hadimi değil hakimi gibi görenler ne Afyonkarahisar'ı anlamış ne de hak etmiş olur. Biz Afyonkarahisar'a hakim değil, hadim olacağız. Yani 'efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geliyoruz' anlayışıyla hizmetlerimizi yapacağız. İşte bugün sahada çalışmalarımıza devam ediyoruz, vatandaşlarımızın dertlerini sıkıntılarını taleplerini dinliyor, çözümlerimizi ve projelerimizi anlatıyoruz." diye konuştu.

KLASİK BELEDİYE HİZMETLERİNİN REKLAMINI YAPMAYACAĞIZ

"İnşallah vatandaşlarımızın hakkını koruyarak gerçekleştireceğimiz kentsel dönüşüm başta olmak üzere, Afyonkarahisar'a hak ettiği hizmetleri vermenin sözünü veriyoruz" diyen Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, "Biz mega ve ayağı yere basmayan projelerle değil, şehrimizin öncelikli ihtiyacı olan insanı tarihi doğayı önceleyen ve gerçekleştirilebilir projelerimizle geliyoruz. İnsanlarıyla birlikte ağacından hayvanına kadar içindeki tüm canlıların güven içinde yaşadığı bir şehre sahip olmanın huzuruna halkımız Milli Görüş belediyeceliği ile kavuşacaktır. Bugün artık klasik belediye hizmetleri, başarının ölçüsü olmaktan çıkmıştır. Biz bunun reklamını yapmayacağız. Artık ölçü, bunların üzerine hangi hizmetleri koyabildiğinizdir'' dedi.

BÜYÜK YARIŞTA ŞEHRİMİZ GERİ KALMAYACAK

Karataş: ''Çağımızın da gerekliliklerini yerine getirmek üzere bizim yönetim anlayışımızda belediye hizmetlerine erişimden, ulaşımın, enerjinin, binaların ve cihazların yönetimine kadar insanlarımızın günlük hayatını kolaylaştıracak tüm akıllı şehir uygulamalarını desteklemek var. Teknolojinin imkanlarını, özellikle de yerli çözümleri teşvik ederek, şehirlerimizin emrine sunacağız. Mobil teknolojilerin böylesine geliştiği bir dönemde Afyonkarahisarımızı inşallah bu büyük yarışta geri bırakmayacağız. Aynı zamanda tabiat kaynaklarının sonsuz olmadığının bilinciyle, şehirlerimizi yeşil alanlarıyla güzelleştirirken, kitlesel tüketimden kaynaklanan atıkların da çevreyi kirletmesine engel olacağız" dedi.

Mehmet Taytak: Asılsız dedikoduyla rüzgarımızı kestiler Mehmet Taytak: Asılsız dedikoduyla rüzgarımızı kestiler