İlçe ve belde Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışına katılan Milletvekili Taytak, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl teşkilatı, ilçe ve belde teşkilatları 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalmadık kapı, almadık gönül bırakmıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ve parti yöneticileri, ilçe ve belde Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışında vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. İlçe ve belde ziyaretlerine tüm hızıyla devam eden Milletvekili Taytak, İscehisar, Şuhut, Sülün, Seydiler ve Kocetepe'yi ziyaret etti.

TAYTAK, 'YARINLARA İNANIYORUZ, ÇÜNKÜ BAŞKANLARIMIZA GÜVENİYORUZ'

Miting havasında geçen açılışlarda konuşan Milletvekili Taytak, '2019 seçimleri sonrası siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle Milliyetçi Hareket Partisi olarak 17 belediye kazandık. Seçilen belediye başkanlarımız çok güzel hizmetlere imzalar attılar. Bizde Ankara'dan kendilerine her türlü desteği verdik. Çok ciddi hizmetler verdiler. Milliyetçi Hareket Partisi olarak belediye başkanlarımız Afyonkarahisar'ımızda bugüne kadar üretken belediyecilik hizmetleri sundular. Hiçbir belediye başkanımız sizlere keşke oy vermeseydik dedirtmedi. Bundan sonrada seçilecek olan belediye başkanlarımız bunu dedirtmeyeceklerdir. Hepinizin ayrı ayrı sorunlarını çözecekler, yaşamlarınızı kolaylaştıracaklar. Çünkü biz gösterdiğimiz her başkan adayımıza güveniyoruz ve inanıyoruz. Afyonkarahisar merkezde, ilçelerde ve beldelerde bütün belediyelere talibiz. Sizlerin yüzü gülerse bizlerin de yüzü güler. Yolumuz açık olsun.'

TAYTAK, 'BİZ LAF DEĞİL, İCRAAT ÜRETİYORUZ'

Ayırmadan ayrışmadan canla başla sloganı ile Afyonkarahisar'ı için çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Milletvekili Taytak, 'Bu dönem yine tek amacımız, bizden desteğini ve güvenini esirgemeyen hemşehrilerimize hak ettiği hizmeti sunmak olacaktır. Afyonkarahisar'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin 17 belediyesi var. 17 belediye başkanımızın seçim meydanlarında vermiş oldukları sözleri kısa zaman içerisinde yerine getirdik. Başkanlarımızın iller bankasından, belediyeler birliğinden ve diğer bakanlıklardan yapmış oldukları projelerle ilgili gereken destekleri aldık. Tüm belediyelerimizin araç ve ekipmanlarını tamamladık. Şimdi de belediye başkan adaylarımızın meydanlarda vermiş oldukları sözlerin arkasındayız. Ayağı yere sağlam basan tüm projelerinin yerine gelmesi noktasında daima yanlarında olacağım. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz şimdiye kadar 'Bakarız demedik, yaparız. Çünkü biz laf değil, icraat üretiyoruz.' dedik.

ŞİMŞEK: 'AYIRMADAN AYRIŞMADAN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ'

İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, 'Afyonkarahisar il hem il genelinde hem ilçelerde hem de belde ve köylerimizde yani tüm seçim bölgelerinde adaylarımız ve partili kardeşlerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Vekilimiz geçtiğimiz dönemde her daim başkanlarımızın yanlarında oldu bundan sonraki süreçte de seçilecek olan başkanlarımızın 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde belediyelerde 3 hilali dalgalandırmak için sıkmadık el, almadık gönül bırakmıyoruz. Şu an 17 olan belediye sayımızı inşallah 31 Marttan sonra bu sayıyı iki katına hatta daha fazla bir sayıya ulaşacağımıza inanıyorum. Çünkü yapmış olduğumuz ziyaretlerde vatandaşlarımızın bize olan ilgisi bunu gösteriyor. Ayırmadan ayrışmadan canla başla çalışmaya devam edeceğiz.' dedi.

Son seçim anketinde flaş sonuçlar!.. Son seçim anketinde flaş sonuçlar!..

Resim önizlemesi