Kurum müdürü Ayşe Aktuğ 'Çocuklarımızın tek düze değil tam donanımlı olmasını hedefleyen geniş kapsamlı eğitim akışı sunan bir kuruluşuz. Sanata ilgi duyan yeteneği olan miniklerimizi gelecek nesile nitelikli ve özgün sanatçılar olarak yetiştirmek istiyoruz. Sanatı sevdirme, yeteneği olmasa dahi sanata ve sanatçıya değer vermeleri adına çalışmalar yürütüyoruz.

Sanat ve sanatçı, yaşatılması gereken oldukça önemli bir olgudur ve bunun bilincinde bir nesil yetişmesine destek vermeye her zaman devam edeceğiz. Miniklerimiz ilk kez bir opera dinletisinde bulundular. Çocuk Kulübü Bale kursu öğrencilerimizde akşam sahne aldılar, heyecanlı ve gururluyuz. Adel Çocuk Oda Operası ekibine bir kez daha teşekkür ederiz. ' ifade etti.

Avrupa Müzik Akademisi Beethoven Ödüllü Opera Sanatçısı Arda Doğan ' ın besteleyip sahneye koyduğu Renkli Sesler operasında Özel Özdilek Çocuk Kulübü bale öğrencileri sahne aldı. Profesyonel sanatçılarla sahne alan minik balerinler salondakilerin beğenisini topladı.

Anadolu Üniversitesi, Türk Dünyası'nın kültürünü yansıtan müzik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Anadolu Üniversitesi, Türk Dünyası'nın kültürünü yansıtan müzik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.