Gözden kaçırmayın

Erkmen’de Yücel Şahin rüzgarı esiyorErkmen’de Yücel Şahin rüzgarı esiyor

Aday gösterilmediği takdirde Yeniden Refah Partisinden veya bağımsız aday olacağı iddia edilen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl noktayı koyud...

Mevcut Başkan Mustafa Çöl 2024 yerel seçimlerine aday gösterilmedi. AK Parti’den aday gösterilmeyen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl partisine ve vatandaşlarına teşekkür ederek 31 Mart seçimlerinde AK Partiyi temsil edecek Adnan Öztaş’a başarılar diledi.

Başkan Çöl açıklamasında; “Kıymetli Hemşehrilerim;

2014 yılında sizlerin teveccühü ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve tensibi ile başlamış olduğum Sandıklı Belediye Başkanlığı görevimi 10 yıllık süreçte elimden geldiği gücümün yettiği kadarı ile yapmaya çalıştım. 10 yıllık süreçte her daim desteklerini esirgemeyen başta aileme, meclis üyelerime, teşkilatımıza, minnettar olduğum siz kıymetli Sandıklı’lı hemşehrilerime ve yaptığımız her projede fedakarca çalışan kıymetli personellerime şükranlarımı sunuyorum. Kalıcı eserler bırakmak gelecek nesillere güzel miraslar hediye etmek için gece gündüz demeden çalıştık.

Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile 2024 seçimleri için partimizden aday gösterilen arkadaşımız Adnan Öztaş ‘a başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra kadim ilçemize daha güzel hizmetler yapılır ve hep beraber kullanmak nasip olur. ‘’ ifadelerine yer verdi.