Gözden kaçırmayın

Emirdağ'da AK Parti - MHP gerginliğiEmirdağ'da AK Parti - MHP gerginliği

AK Parti ile Burcu Köksal arasındaki gerilim büyüyor!.. AK Parti aday tanıtım toplantısında CHP ve Burcu Köksal sert sözlerşe eleştirildi.

 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, partisinin Aday Tanıtım Töreni'nde yaptığı konuşmada, Afyonkarahisarlıların belediye başkan adayı olarak kendisine olan desteğini belirtti ve CHP'ye göndermelerde bulundu. Tecrübesi ve hizmet anlayışıyla dikkat çeken Uluçay, Afyonkarahisar'ı Türkiye'nin incisi haline getirme sözü verdi.

Yurdunuseven, “Biz söyleyince kızıyorlar Ankara’ya gidiyorlar demleniyorlar, Afyon’a geliyorlar milliyetçi kesiliyorlar. Kendisi aday birde gurup başkanvekili, acaba sorun bakalım bir defa bile mecliste DEM’e laf edebilmiş mi? Ama Afyonlum bunu biliyor, Afyon’da milliyetçilik ne demek, AK Parti ne demek çok iyi biliyor.”

Afyonkarahisar’da verdikleri sözleri yaptıklarını söyleyen Milletvekili Yurdunuseven, “CHP bol bol keseden vaatler ediyor. Yok işçiye şu kadar maaş vereceğim, kentsel dönüşümde bunu yapacağız, kentsel dönüşümü Afyonkarahisar’da yapacak olan Hüseyin Ceylan Uluçay’dır. Afyonkarahisar’ın AK Parti belediyeciliğidir. Siz onlara sorun bakalım hani nerede bedava traktörler sayın çiftçilerim, hani nerede İstanbul’da, Ankara’da bedava süt, bedava ekmek, bedava taşıma. Siz önce onların hesabını verin bakalım.”