Afyonkarahisar’da, CHP, MHP ve AK Partinin ardından ismi en son açıklanan ve zaman kaybettiği öne sürülen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı 1 haftalık süreçte büyük bir atılım yaptı.

Gözden kaçırmayın

Emirdağ'da AK Parti - MHP gerginliğiEmirdağ'da AK Parti - MHP gerginliği

Afyonhaber’in kamuoyu yoklamasına oyları ve yorumlarıyla katılan 40 bini aşkın okurumuzdan İyi Partililer, Başkan adayları Alper Yağcı’dan son derece memnun ve umutlular.

Afyonhaber.com haber siteniz tarafından 3 günlük olarak yapılan en gerçekçi ve tamamen objektif olan kamuoyu yoklaması tamamlandı.

Büyük ilgi gören kamuoyu yoklamasında İyi Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, her partiden oy geçişinin olacağı bir aday olarak nitelendiriliyor.

Alper Yağcı’nın aday gösterilmesinden oldukça memnun olan partililer, hem İyi Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun’a hem de İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

Alper Yağcı’nın Belediye Başkanlığına kesin gözüyle bakan seçmenler yorumlarında, başka partili olduklarını ama Alper Yağcı’ya oy vereceklerini belirterek, desteklerini beyan ettiler.

Alper Yağcı’nın 5 gün içinde yaptığı büyük atılım, diğer partilerin seçim çalışmalarını da değiştirmelerine sebep oldu.