Afyonhaber’in kamuoyu yoklamasına gerek oyları ile gerekse yorumlarıyla katılan 40 bini aşkın okurumuzdan AK Partililer, çok rahat kazanabilecekleri bu seçimi, zorda olsa kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

Afyonhaber.com haber siteniz tarafından 3 günlük olarak yapılan en gerçekçi ve tamamen objektif olan kamuoyu yoklaması tamamlandı.

Büyük ilgi gören kamuoyu yoklamasında AK Parti Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kullanılan 5 bin 206 oy’dan 1 bin 370 kişinin oyunu aldı.

AK Partili bir çok isim tarafından yapılan yorumlarda Hüseyin Ceylan Uluçay’a destek mesajları verilirken, bir çok partili ise tedirginliklerini dile getirdiler.

Sitemizde tamamen tarafsız ve objektif bir şekilde hazırlanan kamuoyu yoklamasında tüm yorumlar eksizsiz yayımlandı.

Yorumlardan çıkarılan sonuçlara göre ise, büyük önem taşıyan 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin hata kabul etmeyeceği, en küçük hatada seçimin kaybedilebileceği öngörülüyor.  Yorumlarda bir çok partili “Burhanettin Çoban, Mehmet Zeybek veya Mahmut Koçak’ın bu önemli seçimlerde aday gösterilmesi durumunda çok rahat bir seçim geçirilebilirdik. Ama Uluçay’ın da yanındayız” diyerek yorumlarına eklediler.