AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşması programına katıldı

Gözden kaçırmayın

Köksal: Afyonkarahisar'ımız için kurduğum hayallerin gerçekleşmesine çok az kaldıKöksal: Afyonkarahisar'ımız için kurduğum hayallerin gerçekleşmesine çok az kaldı

Gençlere yönelik bir konuşma yapan Uluçay, “sınavlara hazırlanan öğrenci kardeşlerimiz için hem e – kurs sistemi ile online destek vereceğiz hem de online dışında yararlanmak isteyen kardeşlerimiz için kurs merkezi açacağız” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşması programına katıldı. Programda Uluçay’a Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve il başkan yardımcıları eşlik ettiler. 

“Afyonkarahisar’ımızın geleceğini şekillendirmek için birlikte çalışacağız”

Gençlik buluşması programında gençlerin görüşlerini dinleyerek, gelecek projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunan Uluçay, gençlere hitaben yaptığı konuşmada; “Sizlerle buluşmak şahsıma büyük bir enerji ve motivasyon sağlıyor. AK Dava’mızın hem Afyonkarahisar’ımızda hem de ülkemizde nice zaferler kazanmasında en güzel çalışmaları gerçekleştiren bir gençlik teşkilatı ile çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Afyonkarahisar’ımızda hiçbir zaman Sayın Cumhurbaşkanımızı mahçup etmeyerek gayret ve azimle çalıştığınıza ben şahidim. Bu çalışmaların meyvelerini 14 Mayıs ve 29 Mayıs seçimlerinde aldık. İnşallah teşkilatın her kademesinde görev almış, gençlik kollarından gelmiş bir ağabeyiniz olarak 31 Mart yerel seçimlerinde de yeni bir zafere birlikte imza atacağız. Gençlerimizin her alanda aktif katılımı sağlaması ve önerileri Afyonkarahisar’ımızın gelişimi için büyük önem taşıyor. Afyonkarahisar’ımızın geleceğini şekillendirmek için birlikte çalışacağız” dedi.

Sözlerine gençler için gerçekleştireceği projeleri anlatarak devam eden Uluçay, “Proje tanıtım toplantısında tüm detayları paylaşacağız ama sizlere şimdiden müjdesini vermek istiyorum. Mahallerimizde sinema salonları, oyun salonları, kütüphanesi olan merkezler inşaa edeceğiz. Sınavlara hazırlanan öğrenci kardeşlerimiz için hem e – kurs sistemi ile online destek vereceğiz hem de online dışında yararlanmak isteyen kardeşlerimiz için kurs merkezi açacağız. Ücretsiz düzenleyeceğimiz kültürel geziler ve e – spor projelerimiz arasında bunları da proje tanıtım toplantımızda sizlerle paylaşacağız inşallah” dedi.

Sevmeyiz biz dem’li çayı gözlümüz ister Uluçay’ı

Sözleri sık sık işte ‘gençlik işte başkan sloganları’ ile kesilen Uluçay gençlerin kendisi için hazırlamış olduğu doğum günü sürprizi ile karşılaştı. Gençlerin kendisine hazırlamış olduğu sürpriz ile duygulu anlar yaşanırken, “Sevmeyiz biz dem’li çayı gönlümüz ister ULUÇAY’I” –  hezin hezin gir kapıdan olacak inşallah ULUÇAY Başkan gibi sloganlar ise gençlik buluşmasına renk kattı.
Gençlik buluşması soru cevap şeklinde devam ederken, program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sonlandırıldı.