Afyonkarahisar Dinar ilçesinde CHP’li Belediye Başkan adayı Veysel Topçu, günün 24 saati seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Gözden kaçırmayın

Sandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusuSandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusu

Bir esnaf ve iş insanı olarak bu güne kadar esnaf ve vatandaşlarla hep iç içe olan Veysel Topçu, siyasetçi olarak indiği sahaların adeta tozunu attırıyor.

Esnaf ve vatandaşlarla ayaküstü ziyaret ve sohbetler yapmayan Veysel Topçu, ziyaretine gittiği bölgelerdeki vatandaşları teker teker dinliyor, sorun, talep ve önerilerini alıyor.

‘Dinarlılar ne dersi o olacak’

Seçim çalışmalarına ‘Dinar ne derse o’ sloganıyla başlayan CHPli Veysel Topçu’nun başkan adaylığı Dinarlılar arasında büyük sevinç yaşatırken bir çok vatandaş; “Veysel Başkanımız sadece bugün bizimle değil, dünde bizimleydi, yarın da bizimle olacağına inanıyoruz” dediler.

Esnaf ve Sanayicilerden büyük destek

Topçu’nun adaylığına büyük destek veren Dinar’lı iş insanları ve esnaflar şu an için tüm umutlarını Veysel Topçu’ya bağlamış durumdalar.

Ziyaretlerinde projelerini anlatan Topçu, kendisi ve partisine gösterilen büyük destekten dolayı mutluluk duyduklarını belirterek; “Dinar Güçlenecek.!, DİNAR Kucaklaşacak.!, DİNAR Kazanacak”dedi.