-

Gözden kaçırmayın

Emirdağ'da AK Parti - MHP gerginliğiEmirdağ'da AK Parti - MHP gerginliği

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve ekibi, yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek ilin ve bölgenin sorunlarını, beklentilerini ve gelişmelerini konuştu.

Taytak, basının toplum için taşıdığı öneme vurgu yaparak, basın temsilcilerinin görüşlerini dikkate aldı. Taytak ve ekibi ayrıca Afyonkarahisarlı internet haber sitelerinin temsilcileriyle bir araya gelerek, özellikle İnternet haberciliğinin günümüzdeki rolünü anlamak ve dijital medyanın sesine daha iyi kulak vermek istedi.

 Görüşmenin detayları hakkında bilgi verilmese de, Taytak'ın bu temasların, yöresel ve ulusal düzeydeki sorunlara ortak çözüm yolları arama çabasının bir parçası olduğu ifade ediliyor.

Taytak, sivil toplum kuruluşları ve medya temsilcileriyle düzenli olarak bir araya gelerek, şehirlere ve ülkeye katkı sağlayacak fikirleri paylaşıyor ve tartışıyor. Görüşmede ele alınan konular ve sağlanan katkılar hakkında bilgi verilmezken, Taytak medya mensuplarına teşekkür ederek, bu işbirliklerinin değerli olduğunu belirtti.

 
#MehmetTaytak #Afyonkarahisar #MHP #basın #siviltoplumkuruluşları