MHP Afyonkarahisür Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, "MHP’nin 9 ışık düsturundan ve partimizin kuruluşunun 55. yılı münasebetiyle 9 ana başlıkta 55 ayrı projemiz hazır" dedi

Gözden kaçırmayın

‘İYİ parti adaylarına bir şans verin’‘İYİ parti adaylarına bir şans verin’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Gazlıgöl Caddesi ve Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Gazlıgöl Caddesi ve Atatürk Caddesi’nde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını anlatarak, “Belediyeler; vatandaşla her an iç içe, yüz yüzedir, Devlet­vatandaş ilişkilerinin tanziminde öncelikli ve belirleyici olan hizmet birimlerini bünyelerinde barındırmaları dolayısıyla "devlet ile vatandaşı buluşturma" hedefinin temelini oluşturmaktadır. Bu durumun, belediyelerin devlet ve vatandaş ilişkisini düzenlemedeki sorumluluklarını her geçen gün artırdığı unutulmamalıdır. Bu amaca yönelik olarak, seçilen ve seçen ilişkisinin yanı sıra, hizmeti sunanla, hizmeti alan arasındaki yakınlığın ve ortak yaşam alanı bağının kurulması sağlanmalıdır. Ortak yaşam alanı; Yönetici ile vatandaş arasındaki ilişkileri ve işleyişi kolaylaştırıcı, sıcaklaştırıcı bir rol oynamalı; bu sıcaklık, güven ve dinamizmin sürekliliğini sağlamalıdır. Bu ilişkinin, devlet ile vatandaşı buluşturma anlayışımızın esasını oluşturduğu unutulmamalıdır” dedi.

Bir 5 kişi, yünlü mont, kaz tüyü mont, palto, şapka dükkanı ve yazı görseli olabilir