-

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Afyonkarahisar'da, Cumhuriyet Halk Partisi'nin ilçe yöneticileri ve il başkanı Faruk Duha Erhan liderliğinde, bir dizi esnaf ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretlere belediye başkan adayı Burcu Köksal ve parti yönetimi de eşlik etti.

Bu ziyaretlerde kentin çarşılarında bulunan esnafların işletmeleri tek tek ziyaret edildi. Uzun Çarşı'dan Demirciler Çarşısı'na ve tarihi Bedesten Çarşısı'na kadar uzanan bu ziyaretlerle, kentte yaşayanların sorunlarına ve beklentilerine kulak verilmeyi amaçlandı.

Parti temsilcileri, esnafın günlük işleyişine tanıklık etti ve esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek onların taleplerini ve önerilerini dinledi.

Ziyaretler sırasında CHP'nin kent için belirlediği hedefler ve projeler hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu. "Afyonkarahisar'ı Hep Birlikte Kazanacağız" sloganıyla gerçekleştirilen bu etkinlikler, partiye ait birlik ve beraberlik mesajlarının aktarılmasının yanı sıra yerel kalkınma hedeflerine de vurgu yapmaya yardımcı oldu.

CHP temsilcileri bu ziyaretlerle esnafın karşılaştığı zorlukları yerinde gözlemleme fırsatı buldular ve gelecek dönemde yapacakları çalışmalara yön verecek değerli bilgiler edindiler.

Toplumun farklı kesimleriyle yapılan bu diyalog, katılımcı ve kapsayıcı bir yönetim anlayışının önemini bir kez daha ortaya koydu. 

#Afyonkarahisar #CHP #EsnafZiyareti #YerelKalkınma