CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, kendisini hemşehrilerine karşı sorumlu hissettiğini belirterek, “Belediye, esnafın korkulu rüyası değil; zora düştüğünde çalacak kapısı olacak” dedi.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Belediye Başkan Adaylığı sürecinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. “Afyonkarahisar’da adım atmadığım cadde ve sokak kalmayacak” diyen Köksal’a CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik ediyor.

ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ

Saha çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Köksal, Kurtuluş Caddesi esnafıyla istişarelerde bulunarak onların dert ve sıkıntılarını dinledi. Sorunların üstesinden hep birlikte geleceklerini belirten Köksal, esnafa yüzünü güldürme sözü verdi.

Belediye esnafın korkulu rüyası olmayacak

Kendisini hemşehrilerine karşı pek çok konuda sorumlu hissettiğini ifade eden Köksal, açıklamasına şöyle devam etti: “Sokaklarda ve caddelerde yürürken büyük bir coşkuyla yanıma gelen, beni umut olarak gören hemşehrilerime karşı sorumluluklarım var. Dükkanından içeri girdiğimde üzerinde baskı hissetse bile beni destekleyen esnaflarımıza karşı sorumluluklarım var. Ekonomik dayatmalar karşısında git gide azalan kazancıyla ayakta durmaya çalışan emekçi kardeşlerimize karşı sorumluluklarım var. Kendini pasif, geri plana itilmiş hisseden kadınlarımıza karşı sorumluluklarım var. Artık kahvehanelerde bile çay içmeye korkan emeklilerimize karşı sorumluluklarım var. Ailesine masraf olmamak için üniversite hayali kuramayan, okulunu bitirip işsiz kalan gençlerimize karşı sorumluluklarım var. Afyonkarahisar’ımızda her kesime hitap edebilen, herkesin derdine derman olabilen, eşitlik ve adaletten taviz vermeyen bir yönetim anlayışıyla hizmet vereceğiz. Belediye, esnafın korkulu rüyası değil; zora düştüğünde çalacak kapısı olacak.”