AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ziyaretine çıktı. Bankalar Caddesi ve Kanlıca pazaryeri esnaflarını ziyaret etti

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

 

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler de Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Merkez ilçe başkan vekili Serkan Mumyakmaz, Gençlik kolları başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

 

“Afyonkarahisar Yüzyılı’nda çok büyük projelere imza atacağız”

 

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Uluçay; “Hemşehrilerimizin sahada her zaman olduğu gibi yine bizlere ve AK Parti’mize karşı yoğun bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Bizler de esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek kendilerinin taleplerini dinliyor, projelerimizi anlatarak fikir alışverişinde bulunuyoruz.