Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı ve Önceki Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nu ağırladı

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

Başkan Aktaş, ziyarette Eroğlu'nun "Suya Atılan İmza" adlı kitabını hediye olarak aldı. Kitap, Eroğlu'nun Orman ve Su İşleri Bakanlığı döneminde gerçekleştirdiği projeleri ve anılarını anlatıyor.

Başkan Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Orman ve Su İşleri Eski Bakanımız ve Önceki Dönem Afyonkarahisar Milletvekilimiz Prof. Dr. Sn. Veysel Eroğlu'nu misafir etmekten mutluluk duyduk. Hatıralarını kaleme aldığı 'Suya Atılan İmza' isimli kitabını bizlere hediye etti. Bu anlamlı hediye ve görevi süresince Bursa'mıza sağlamış olduğu katkılardan dolayı Prof. Dr. Sn. Veysel Eroğlu'na teşekkürlerimi sunarım." dedi.

Eroğlu ise, Başkan Aktaş'a çalışmalarında başarılar dileyerek, "Bursa, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri. Burada çok önemli projeler yaptık. Bunları 'Suya Atılan İmza' kitabımda anlattım. Kitabımı Başkan Aktaş'a takdim etmekten onur duydum. Kendisine Bursa için yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik ediyorum." şeklinde konuştu.