MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege ile Tüm Emekliler Derneği Başkanı Bekir Döner’le bir araya geldi. Göreve seçilmesi halinde emekli camiasına yönelik projelerinden söz eden Küçükkurt’a emeklilerden tam destek geldi

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt’a, emekli derneklerine yaptığı ziyaretlerde; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, KAÇEP Başkanı Av. Nesrin Çelikbilek ve partiler eşlik ettiler.

“LOKAL TÜRÜNDE OTURMA ALANLARINA İHTİYAÇ VAR”

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt'a yerel seçim sürecinde başarılar diledi. Afyonkarahisar'da lokal türünde oturma alanlarına ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Başkan Ege, "Şehrimizde oturma alanları oluşturulması lazımdır. Oturma alanları gerçekten güncel ve önemli bir ihtiyaçtır." dedi.

“EMEKLİLERİMİZ İÇİN HER MAHALLEDE SOSYAL DONATI ALANLARI OLUŞTURACAĞIZ”

Başkan Adayı Küçükkurt, başta İmaret Camii çevresi olmak üzere her mahallede emekliler için isteyenin ibadet edebileceği, isteyenin kitabını okuyup, isteyenin de oyun oynayabileceği bir sosyal donatının oluşturulmasının MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve teşkilatın projeleri içerisinde ön şart koştuklarını söyledi. Küçükkurt, "Her mahallemizde emeklilerimiz için sosyal donatılar oluşturmayı projelerimiz içerisinde ön safha aldık. Allah'ın izniyle, sizlerin desteğiyle bu görev bize nasip olursa en başta emeklilerimizle ilgili çalışmalarda sizlerle istişare halinde olacağız. İnanın tüm samimiyetimle söylüyorum sizin bu söylediğiniz bizim dosyamızın içerisindedir. Aklın yolu birdir. Emeklilerimiz için sosyal donatılar yapılması projelerimizden sadece biridir. Bunların üzerinde arkadaşlarımız çalışıyorlar. Projelerimizi üç boyutlu görsellerle açıkladığımızda bunu göreceksiniz." dedi.

 MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Bekir Döner'e gösterdiği yakın ilgi ve desteği için teşekkür etti.