CHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar’ın sorunlarına çözüm üretmenin yolunun bu şehrin esnafları, işçileri, işverenleri, işsizleri, emeklileri, gençleriyle istişareden geçtiğini söyleyerek, “Afyonkarahisarlı hemşehrilerimin dertlerine derman olma peşindeyiz” dedi.

Gözden kaçırmayın

Sandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusuSandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı olarak saha çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, beraberinde CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu Çetinöz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ile Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Karataş'ı ziyaret etti.

Afyonkarahisar’ı karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen CHP Grup Başkanvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Milletvekili sıfatıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde verdiği mücadeleye yerel seçim hazırlıklarıyla devam ediyor. Meslek temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek ortak paydada buluşmayı hedefleyen Köksal, Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.