Her seçim öncesinde siyasilerin, Şehit ailelerini ziyaret edip, boy boy fotoğraf çektirmeleri, seçimlerin vazgeçilmez propagandalarından olmayı sürdürüyor.

Gözden kaçırmayın

AFJET yazları bakımda, kışları hizmette olacakAFJET yazları bakımda, kışları hizmette olacak

Her seçim öncesinde Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı’nın, iktidar ve muhalefet temsilcilerine veryansın ederek, “Yeter artık biz şehit aileleri ve gazilerin üzerinden siyaset yapmayın” açıklamaları yine havada kalmış görünüyor.

Tüm Şehit Ailelerinin ve Kahraman Gazilerin tek çatısı olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığını ziyaret eden siyasi parti adaylarının bu hareketleri takdirle karşılanırken, Şehit ailelerinin evlerine giderek yaptıkları ziyaretin her anını fotoğraflayıp paylaşmaları, “Şehit aileleri seçim malzemesi yapılıyor” gibi bir çok tepkiyi de beraberinde getiriyor. 

Öte yandan siyasiler her seçim ziyaretlerinin sonuna bir Şehit Ailesi ziyareti eklemeyi de ihmal etmiyorlar. Dün seçim çalışmalarını bir şehit ailesinin evinde sürdüren AK Partili Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, bu günde bir şehit ailesini ziyaret edecek.