AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak, kendisinin seçimlere nasıl gireceği yönündeki söylentilere cevap verdi.

Gözden kaçırmayın

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDIAK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDI

Bugüne kadar geçen zamanda kurumsal olarak hiçbir siyasi parti ile görüşmesinin olmadığını söyleyen Koçak; “Hayatı boyunca milletle yol yürümüş, siyaset yapmış bir insan olarak nihai kararımı önümüzdeki günler içinde geniş kapsamlı bir istişare toplantısından sonra vereceğim” dedi.

 İşte Koçak’ın açıklaması;

 “Değerli dostlarım, kıymetli hemşehrilerim,

Bilindiği üzere AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığım süreci; bugün itibariyle adayların açıklanmasıyla sona ermiştir. Bu süreçte yanımızda olan AK Parti teşkilatının her kademesindeki dostlarıma, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan aziz hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunarım.

Bu vesileyle memleketimin hizmetine talip olan bütün aday arkadaşlarıma başarılar diler, Allah’tan kazasız, belasız bir seçim süreci geçirmelerini temenni ederim.

Aziz hemşehrilerim, onlarca yıldır , büyük çoğunluğu makamsız mevkisiz, tam anlamıyla gönüllü olarak sizlere hizmet etmekteyim. Sevginizden ve dualarınızdan güç alıyorum.

Bilgimiz, tecrübemiz ve hizmetimizle insanımıza ve toprağımıza karşı hep vefalı olduk, ömrümüz boyunca da vefalı olmaya devam edeceğiz.

31 Mart 2024 seçimlerinde Önümüzdeki beş yıl şehrimizi emanet edeceğimiz şehir eminini seçeceğiz. Bugünden itibaren söz de karar da sizindir. Milletindir.

Gelinen bu noktada çeşitli basın organlarından asılsız ve gerçekliği olmayan haberler yayınlanmaktadır. Sizlerden ricam, benim açıklamalarım dışında hiçbir yazı ve yoruma itibar edilmemesidir.

Ayrıca aday adaylığım süresince, bugüne kadar geçen zamanda kurumsal olarak hiçbir siyasi parti ile görüşmem söz konusu dahi olmamıştır.

Hayatı boyunca milletle yol yürümüş, siyaset yapmış bir insan olarak nihai kararımı önümüzdeki günler içinde geniş kapsamlı bir istişare toplantısından sonra vereceğim. Söz konusu toplantımızın yeri ve zamanını siz sevgili hemşehrilerimle paylaşacağım.

Sonuç itibariyle, bu konu benim şahsi meselem olmaktan çıkmış, milletin meselesi haline gelmiştir.

Son kararı da Afyonkarahisarlı aziz hemşehrilerim verecektir. Kararları da başımızın üzerinde olacaktır.

Selam, sevgi ve saygılarımla,

Dr. Mahmut Koçak