Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti'nin Ankara'daki Tanıtım Toplantısında Sahneye Çıktı

Gözden kaçırmayın

Sandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusuSandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusu

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti'nin Ankara'daki Tanıtım Toplantısında Sahneye Çıktı

AK Parti, 2024 yerel seçimleri için belediye başkan adaylarını tanıtmak üzere Ankara'da büyük bir toplantı düzenledi. Toplantıya Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar, milletvekilleri, il başkanları ve adaylar katıldı.

Toplantıda, iller harf sırasına göre sahneye çağrıldı. Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak mevcut il başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'ın ismi Erdoğan tarafından açıklandı. Uluçay, sahneye çıkarak Erdoğan'ın elini sıkarken, salonda büyük bir alkış koptu.

Uluçay, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'ın AK Parti'nin kalesi olduğunu ve bu güvene layık olmak için çalışacağını söyledi. Afyonkarahisar'ı daha yaşanabilir, daha modern ve daha huzurlu bir şehir yapmak için projelerini hayata geçireceklerini belirtti. Uluçay, "Afyonkarahisar'ın geleceği için AK Parti'nin vizyonu ve liderliği ile yola çıkıyoruz. Afyonkarahisar halkının desteği ile inşallah başaracağız." dedi.