Filizleri topraklarımızda atılan partimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın tensipleri ile Belediye Başkan adayı oldum.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

M.Ö 2 bin yılından medeniyetin izlerini barındıran, çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış 12. Yüzyılın sonunda atalarımız ile birlikte islamla müşerref olmuş, emperyalizme karşı topyekün verilen mücadelede Büyük Taarruz’un ilk emri güzeller güzeli Afyonkarahisar ve onun çok değerli insanları;

 

Filizleri topraklarımızda atılan partimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın tensipleri ile Belediye Başkan adayı oldum. 

Allah’ın izni ve siz değerli hemşehrilerimin desteği ile çocukluğumu, gençliğimi yaşadığım, her sokağı anılarım ile dolu olan bu şehire hizmetkar olacağım inşallah.

Ve inanın bunun bana şimdiden yaşattığı heyecanı ve gururu tarif edemem.

20 sene önce Ak Belediyecilik vizyonu ile tanışan Afyonkarahisar’ın nereden nerelere geldiği herkesin malumudur. Bende bu vizyonu şiar edinerek çalışacağımın sizlere sözünü bugün veriyorum..

Afyonkarahisar AK Partimiz ile çehresi değişti ama aziz hemşehrilerim her şeyin en iyisine layık olduğunu pek tâbi biliyorum, bunun içi hep beraber 

DAHA GİDECEK ÇOK YOLUMUZ VAR…????

https://twitter.com/huseyinulucay03/status/1747680448208146858?t=oBWDO5qCIN8o-sEqcSR0kg&s=19