Toplantıya il ve ilçe ocak başkanları, üniversite ve orta öğretim teşkilatları, asenalar, Taş Medrese yöneticileri, Kamu Sen İl Temsilcisi ve sendika başkanları katıldı.

Gözden kaçırmayın

İLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİİLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİ

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı, yerel seçimler öncesi ocak teşkilatlarının görüş ve önerilerini almak için bir istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya il ve ilçe ocak başkanları, üniversite ve orta öğretim teşkilatları, asenalar, Taş Medrese yöneticileri, Kamu Sen İl Temsilcisi ve sendika başkanları katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Diler, "Ülkü Ocakları olarak her zaman milletimizin ve devletimizin yanındayız. Yerel seçimlerde de ülkücü hareketin gücünü göstereceğiz. Bu amaçla ocak teşkilatlarımızın fikirlerini almak ve çalışmalarımızı değerlendirmek için istişare toplantısı düzenledik" dedi.

Diler, yerel seçimlerde ülkücü adayların desteklenmesi gerektiğini vurguladı. "Ülkücüler olarak belediyecilikte de başarılı olacağımızı biliyoruz. Ülkemize ve şehrimize hizmet etmek için yola çıkan ülkücü adaylarımızın yanındayız. Onlara her türlü desteği vereceğiz. Ülkücülerin oylarıyla seçilen belediye başkanlarımız, şehrimizi daha ileriye taşıyacak" diye konuştu.

Toplantıda ayrıca ocak teşkilatlarının faaliyetleri, eğitim çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri, kültür-sanat etkinlikleri ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi verildi. Toplantının sonunda ise istişare toplantısına katılanlara teşekkür edildi.