CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, “Yine Afjet yine sorun” diyerek Afjet mağdurlarının tepkilerini dile getirdi.

Gözden kaçırmayın

Gebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusuGebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusu

Köksal; “. Bir tane hemşehrimi Afjetin arızasına mahkum edip soğukta dondurmayacağım. Kışları Afjetle ısınan hemşehrilerimin yüzünü güldüreceğim”dedi.

Köksal açıklamasında; “Her kış Afjette yaşanan sorun bu yıl yine başgösterdi. Hemşehrilerim kışın ortasında dondu. Akşamdan sayısız telefon ve mesaj alıyorum. Hastası olan bebeği yaşlısı olan Afjet mağdurları ısınmak istiyor.Afjetin mazereti ise betonu delemedik. Betonu atarken niye kaçak patlak olabileceğini düşünmediniz. Her arızada betonun kırılması beklenip hemşehrilerime saatlerce su verilmeyecek öyle mi? Sıcak evlerinde rahatlarını bozmadan benim adamım senin adamın diye Afjeti bu hale getirenler tek bildiğiniz sürekli zam yapıp yaz kış para almak ama hizmete gelince kaderine terk ediyorsunuz. Bu devran bitmeli bitecekte. Sana söz Afyonkarahisar işi ehli olana vereceğiz. Bir tane hemşehrimi Afjetin arızasına mahkum edip soğukta dondurmayacağım. Kışları Afjetle ısınan hemşehrilerimin yüzünü güldüreceğim.