Afyonkarahisar'da Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fehmi Güray Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi.

Gözden kaçırmayın

Başkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaretBaşkan Kuş ve Başkan adayı Şahin’den afyonhaber’e ziyaret

Afyonkarahisar'da Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fehmi Güray Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının gündeminde yaklaşan yerel seçimler öncesinde partinin adayları vardı. Toplantı sonrasında henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak parti içerisinden sızan bilgilere göre, Yeniden Refah Partisi'nin Afyonkarahisar'da bazı ilçe ve belde belediye başkanlıkları için adaylarını belirlediği öne sürüldü.

Yeniden Refah Partisi'nin Afyonkarahisar'da güçlü bir tabanı olduğu biliniyor. Parti, 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Afyonkarahisar merkezde %6, il genelinde ise %4 oy almıştı. Parti, bu seçimlerde daha yüksek bir oy oranı hedefliyor ve bunun için de adaylarını titizlikle seçiyor.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fehmi Güray Çakır, toplantı öncesinde yaptığı açıklamada, "Partimizin kuruluşundan bu yana Afyonkarahisar'da büyük bir teveccüh gördük. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel seçimler öncesinde adaylarımızı belirlemek üzere yönetim kurulumuzla bir araya geldik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Toplantının ardından ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yeniden Refah Partisi'nin diğer ilçe ve belde belediye başkanlıkları için de adaylarını belirlediği öğrenildi. Buna göre, partinin Bolvadin ilçesinde , Özel bir isimle  seçime gireceği iddia edildi. Partinin diğer ilçe ve beldelerdeki adaylarının ise önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.