CHP Parti Meclisi bugün toplanıyor: Afyonkarahisar, Adana, Mersin, Aydın’ın da aralarında bulunduğu yerlerde adayların açıklanması bekleniyor


Gözden kaçırmayın

İLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİİLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİ

CHP Parti Meclisi bugün toplanıyor: Afyonkarahisar, Adana, Mersin, Aydın’ın da aralarında bulunduğu yerlerde adayların açıklanması bekleniyor.

PM’nin onayına sunulacak belediyeler arasında Afyonkarahisar, Adana, Mersin, Aydın da bulunuyor. Afyonkarahisar Merkez'de Milletvekili Burcu Köksal, Adana’da Zeydan Karalar, Mersin’de Vahap Seçer, Aydın’da Özlem Çerçioğlu'nun yeniden aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

CHP'nin bugünkü Parti Meclisi (PM) toplantısı sonrası aralarında Adana, Mersin ve Aydın'ın da bulunduğu 200 dolayında il ve ilçenin belediye başkan adayları açıklanacak. CHP yönetiminin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu yeniden aday göstermesi bekleniyor.

Afyonhaber'in CHP Genel Merkez kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Afyonkarahisar Merkez'de Milletvekili Burcu Köksal ismi kesinleşti. Açıklama bugün Parti Meclisi toplantısından sonra yapılacak.