Operasyon, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Gözden kaçırmayın

Afyon muhasebeciler camiasının acı günüAfyon muhasebeciler camiasının acı günü

Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen polis operasyonu sonucunda, 140 bin adet boş makaron ile 161 kilogram kaçak tütün ele geçirildi. Operasyon, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bir H.B. isimli şahsın evine düzenlenen baskında, söz konusu miktarda boş makaron ile kaçak tütün bulundu.

Bu operasyonun bilgisine göre, Afyonkarahisar'da polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 140 bin adet boş makaron ile 161 kilogram kaçak tütün ele geçirildi. Bu operasyon, İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Operasyon kapsamında bir H.B.'nin evinde düzenlenen baskında, boş makaronlar ve kaçak tütünler bulundu.

Afyonkarahisar'da polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, bir şahsın evine yapılan baskında 140 bin adet boş makaron ile 161 kilogram kaçak tütün ele geçirildi. Operasyon, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bu çerçevede, polis ekiplerinin bir H.B. isimli şahsın evinde yaptığı aramada, boş makaron ve kaçak tütünler bulundu.

#Afyonkarahisar #polisoperasyonu #kaçaktütünele geçirildi #boşmakaronele geçirildi