MHP'nin genç ve dinamik Gebeceler Belediye Başkan adayı Medet Suna, seçimler öncesi vaat ettiği hizmetlerle dikkat çekmeye devam ediyor. Henüz başkanlık makamına oturmasa da, beldesi için önemli projelere imza atmaya başladı.

Gözden kaçırmayın

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDIAK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AÇIKLANDI

Gebeceler'in Doğalgaz Hayali Gerçek Oluyor

Medet Suna, "Daha güzel ve yaşanabilir bir Gebeceler" sloganıyla çıktığı başkanlık yolunda, seçim vaatleri arasında yer alan "Gebeceler'e doğalgaz" projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Proje, 2024-2025 yatırım programına alınarak, sunulan vaatlerin gerçekleştirileceğinin sinyallerini verdi.

Milletvekili ve Parti Desteği ile Doğru Adımlar

Başkan adayı Medet Suna, doğalgaz projenin gerçekleşmesi noktasında Milliyetçi Hareket Partisi'nin önde gelen isimlerinden destek aldı. 

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danoğlu'nun desteği ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz'la yapılan görüşmeler sonucunda, beldenin 2024-2025 yatırım programına alınması konusunda söz alındı.

Suna, "Beldemize doğalgaz getirilmesi konusundaki bu önemli gelişme için Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak'a belde halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.