İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili Hakan Şeref Olgun, parti lideri Meral Akşener'in de katıldığı Bursa'daki etkinlikte seçim çalışmaları hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Gözden kaçırmayın

Başkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacakBaşkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacak

 Hakan Şeref Olgun, İYİ Parti'nin belediye başkan adaylarını halkla buluşturma sürecinin hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Ayrıca, Genel Başkan Meral Akşener tarafından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan Selçuk Türkoğlu ve ilçe belediye başkan adaylarına başarı dileklerini iletti.

Hakan Şeref Olgun, "3. Yolun en güçlü temsilcisi olarak çıkıyoruz, ülkemizin karşılaştığı zorlukları ve yaşanan sorunları gidermek için İYİ Belediyecilik anlayışımızı vatandaşlarımızla tanıştıracak ve bunu başaracağız" dedi. Ayrıca, "Yere düşürülen değerleri sokaktan toplayıp, ülkemizi yeniden inşa edeceğiz" ifadelerini kullanarak İYİ Parti'nin hem yerel hem de genel siyasette başarılı olacağının altını çizdi. Olgun, partisinin bu seçimlerde zafer elde edeceğine olan inancını vurgulayarak enerjik bir tavır sergiledi.

#İYİParti #HakanŞerefOlgun #MeralAkşener #seçim #belediyebaşkanı #Bursa #İYİBelediyecilik #adaylar #zafer