Yerel seçimlerin en hararetli geçeceğisin sinyallerinin verildiği Sandıklı ilçesinde Belediye Başkan aday adayları projelerini halka anlatmayı sürdürürlerken, bir başkan aday adayının gittiği her bölgede kendi partisinin diğer aday adayını kötülemesi tepkilere yol açtı.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

afyonhaber.com’a ulaşan bilgilere göre, mevcut belediye başkanının vaat edip yapamadığı veya yarıda kalan projelerini vatandaşlara anlatıp, oy kazanmaya çalışan başkan aday adayı bir çok vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

Esnaf ziyaretleri sırasında, “Bundan sonra sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız, sizin çektiğiniz çileyi de, sorunları da, çözüm yollarını da ben biliyorum. Artık üvey evlat muamelesi görmeyeceksiniz” demesi üzerine esnaflar, “Biz üvey evlat muamelesi görmedik. Mağdurda değiliz, onunla aynı partidensiniz, kötülemekte neyin nesi” diye tepki gelmesi üzerine diğer aday leblebiciler çarşısını terk etmek zorunda kaldı.

Bazı esnaflar bu duruma tepki gösterirlerken, çarşıda bir çok esnafın şimdiden dükkanlarına MHP bayraklarını asmaya başladıkları görüldü.