Çay ve Bolvadin ilçelerindeki ön seçim sürecine katıldılar

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Afyonkarahisar'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), yerel demokrasi geleneğini sürdürerek ön seçim heyecanı yaşadı. Uşak Milletvekili Ali Karaoba ve Burdur Milletvekili İzzet Akbulut öncülüğünde partinin il yönetim kurulu üyeleri, ilçe örgütleri bir araya gelerek Çay ve Bolvadin ilçelerindeki ön seçim sürecine katıldılar.


Parti üyeleri, katılımcı ve şeffaf bir süreçte oy kullanarak belediye başkan adaylarını belirleme fırsatı buldular. Bu süreçte tüm aday adaylarına başarı dileklerini ileten CHP İl Başkanlığı, demokratik yarışın parti içi birlik ve beraberlik ruhunu güçlendireceğine vurgu yaptı.
"Mart'ın sonu bahar olacak" sloganıyla gerçekleşen ön seçimlerin sonunda, partililere göre kazanan Cumhuriyet Halk Partisi'nin politikaları ve ilkesel duruşu olacak.

CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı, seçim sürecinin sonunda ortaya çıkacak aday ile birlikte yerel seçimlerde güçlü bir başarı elde etmeyi hedefliyor.


#Afyonkarahisar #CHP #önseçim #demokrasi #yerelseçim