Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde düzenlenen münazara şampiyonasında

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde düzenlenen münazara şampiyonasında AKÜ Genç Kızılay Topluluğu büyük bir başarıya imza attı. Üç gün süren yarışmada 12 takım arasından finale kalan dört takımdan üçü Genç Kızılay Topluluğu'na aitti. Finalde "Sosyal medya üzerinden içerik üreten kişilere ruhsat verilmeli mi?" konusu tartışıldı.

Kötü Gün Dostu, Yürürlüktekiler ve Kan Alıcılar takımlarıyla finale kalan Genç Kızılay Topluluğu, birinci, ikinci ve üçüncülük ödüllerini kazandı. Ayrıca dereceye giren takımlar hediye çekleri de aldılar. Genç Kızılay Topluluğu Başkanı Gönül Kural, yarışmacılara teşekkür ederek, "Genç Kızılay ekibimizle gurur duyuyoruz. Bu başarı hepimizin" dedi.

Münazara Topluluğu Başkanı Hasan Enes Arık da, "Kulüp ve topluluklar arasında iletişimi güçlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için düzenlediğimiz şampiyonamızda Genç Kızılay Topluluğu'nun gösterdiği performans takdire şayandı. Kendilerini tebrik ediyoruz" diye konuştu.