Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Fehmi Güray Çakır, son günlerde ortaya atılan asılsız iddialara karşı basın açıklaması yaptı.

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Fehmi Güray Çakır'dan Basın Açıklaması

 Çakır, yerel seçimler öncesi algı operasyonlarına maruz kaldıklarını ve bunlara itibar etmediklerini belirtti. Çakır, şunları söyledi:

"Yeniden Refah Partimizin adının karıştığı bir takım dedikoduları üzülerek izliyoruz. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde elbette belde, ilçe ve genelde bir takım aday adaylarımız üzerinde çalışmalarımızın olması sürecin gerekliliğidir. Afyonkarahisar kamuoyumuzu doğru bilgilendirmek adına son günlerde ortaya atılan bazı isimler ile oluşturulmak istenilen algıda olduğu gibi bir temasımız söz konusu dahi değildir.

 Bizler Milli Görüş’ün kurumsal bir yapısına sahip olan Yeniden Refah Partisi’nin neferleri olarak genel merkezimizin talimatları doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu kurumsallıktan habersiz olanların yakıştırma adaylarla kendilerinden elde edebilecekleri bir durumun olmadığını net bir dille ifade etmek isteriz.

Kurumsal yapımız manipülasyonlara kapalıdır, bu konuda kesin ve kırmızı çizgilerimiz var bizler kimsenin siyasi ikbalinin taşeronluğunu yapmadık, yapmayız zaten istesek de yapamayız ki mayamız buna müsaade etmez. Bizler vicdanlarımızın sesine kulak vererek halkımızın teveccühüne mazhar olmaya çalışacağız."