Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, kent yönetimi temsilcisi olan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'na resmi bir ziyaret gerçekleştirdi

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Projelerle Ününü Pekiştiriyor!Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Projelerle Ününü Pekiştiriyor!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, kent yönetimi temsilcisi olan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'na resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarette Afyonkarahisar'ın ticaret ve sanayi hareketliliği ile bölgenin kalkınma dinamikleri üzerine fikir alışverişi yapılırken, ilişkilerin güçlendirilmesi amaçlandı.

Bu buluşma, yerel ekonominin canlandırılması ve iş dünyasıyla yönetim arasında sürdürülebilir bir diyalog köprüsü kurulması adına önemli bir adım olarak değerlendirildi. Ziyaret kapsamında, Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, Vali Yiğitbaşı ile bölgesel kalkınma stratejileri hakkında görüş alışverişinde bulundu ve ATSO'nun bu konuda atacağı adımlar hakkında bilgi verdi.

Detayları hakkında bilgi verilmemekle birlikte, iki liderin de Afyonkarahisar'ın sosyal ve ekonomik anlamda daha ileri gitmesi konusunda hemfikir oldukları belirtildi. Yönetim Kurulu Başkanı Serteser'in ziyaretinin, bölgesel kalkınma ve iş birliklerinin arttırılması hedeflerine olumlu bir etkisi olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca, Serteser ve Yiğitbaşı'nın gerçekleştirdiği bu tür görüşmelerin, şehrin ticaret ve sanayi potansiyelini maksimize etme yolunda atılacak adımlar için önemli bir katkı sağlayacağı düşünülüyor. 


#Afyonkarahisar #işdünyası #valilik #işbirliği #ATSO #ticaret_ve_sanayii_odası