Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Düzenlenecek Olan 100. Yıl TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri Töreni'ne Davet Edilen Öğrenci İl Milli Eğitim Müdürünü ziyaret etti

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

TÜBİTAK 2204-D Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri TEKNOFEST Türkiye Birincisi ve 3.  Ulusal Arktik Bilimsel Araştırma Seferine katılan ilk Türk lise öğrencisi olarak Kuzey Kutbuna giden Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencimiz Hulusi Diler ile Danışman Öğretmeni Yıldız Leblebicier'e ait "Platanus Orientalis L. Adsorbanı ile ham petrol döküntülerinin sulardan geri kazanımı" isimli proje Türkiye birinciliği kazandı.

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezinin Türkiye Şampiyonu öğrencimiz Hulusi Diler, bu başarısıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 27 Aralık 2023 Çarşamba günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan 100. Yıl TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri Töreni'ne davet edildi.

Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü, Danışman Öğretmen ve Öğrencimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'yi ziyaret ederek bilgilendirmede bulundular.

Öğrencimizin başarısının uluslararası alanda ilimiz adına büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, öğrencimizi tebrik edip başarılarının devamını diledi.