Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Pençe-Kilit Harekât Bölgesi'nde meydana gelen terörist saldırıda hayatını kaybed...

Gözden kaçırmayın

ERKMEN’DE SERA YAPIMINA BAŞLANIYORERKMEN’DE SERA YAPIMINA BAŞLANIYOR

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Pençe-Kilit Harekât Bölgesi'nde meydana gelen terörist saldırıda hayatını kaybeden askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı. Saldırı sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet dileyen Oda, yaralanan askerimize de acil şifalar temennisinde bulundu. Oda tarafından yapılan açıklamada, "Bugün yaşanan acı olay karşısında büyük üzüntü içerisindeyiz.

Pençe-Kilit Harekât Bölgesi'nde, bölücü terör örgütünün alçakça saldırısı sonucu şehit olan evlatlarımız, bu topraklar için canlarını feda etmişlerdir. Onların kahramanlıkları ve fedakarlıkları ülkemizin huzuru ve güvenliği için her zaman hafızalarımızda yaşayacaktır. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerine yer verildi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, terörle mücadelede görev alan tüm güvenlik güçlerimize minnet ve şükranlarını sunarken, terör olaylarının son bulması ve ülkemizin barışa kavuşması yönünde temennide bulundu.Tüm vatandaşları birlik ve beraberlik duygularıyla hareket etmeye çağıran Oda, ülkemizin bu zor dönemleri birlikte aşacağına olan inancını vurguladı. 

#Afyonkarahisar #TerörSaldırısı #Başsağlığı #TerörleMücadele.