Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) geçtiğimiz günlerde Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kilit Harekât...

Gözden kaçırmayın

Halkbank Afyonkarahisar Bölge Koordinatörlüğü AçıldıHalkbank Afyonkarahisar Bölge Koordinatörlüğü Açıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) geçtiğimiz günlerde Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kilit Harekâtı sırasında gerçekleşen terör saldırısında şehit düşen askerlerimiz için bir taziye mesajı yayınladı.

Mesajında, ATSO şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet dileyerek, yaralanan askerlerimize de acil şifalar temennisinde bulundu. ATSO ayrıca, tüm Türk milletinin yas içinde olduğunu ve milli birlik ve beraberlik ruhunun bu tür menfur eylemler karşısında daha da güçlendiğini vurguladı. Terörle mücadele konusunda kararlılıkla devam edileceğini belirten ATSO, Türkiye'nin terör tehdidini ortadan kaldırmak için gerekli tüm tedbirleri alacağının altını çizdi.

Ayrıca, şehit olan askerlerimizin fedakarlıklarının ve kahramanlıklarının asla unutulmayacağını vurgulayan ATSO, tüm şehitlerimizi rahmetle anmaktan ve minnetle bahsetmekten gurur duyduklarını ifade etti.