Afyonkarahisar'da AK Parti teşkilatı, önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Eroğ...

Gözden kaçırmayın

Uluçay'ın adaylığına itiraz: Aday olamazUluçay'ın adaylığına itiraz: Aday olamaz

Afyonkarahisar'da AK Parti teşkilatı, önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı v. İbrahim Eroğlu ve İl Başkan Yardımcısı Dilek Hanım Çengel, yeni Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü Kemal Can'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve şu anda AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili olan Veysel Eroğlu da ziyarette yer aldı. İl Başkanı Eroğlu, şehirdeki doğal mirasın korunması ve geliştirilmesi alanında Kemal Can'ın tecrübesinin büyük önem taşıdığını vurguladı. Eroğlu ve Çengel, yeni görevinde Kemal Can'a başarılar dilediler.

AK Parti İl Başkanı v. İbrahim Eroğlu, çevre ve doğal kaynakların korunmasına verdikleri önemi vurgulayarak, "Afyonkarahisar'ın eşsiz doğasını gelecek nesillere taşımak ve korumak adına yapılacak çalışmalar bizler için hayati önem taşımaktadır. Sn. Kemal Can'ın bu görevdeki deneyimi ve bilgisiyle şehrimiz için seferberlik halinde olacağını biliyoruz" dedi. Bu nezaket ziyareti, şehir yöneticileri arasındaki uyumlu iş birliği ve doğal varlıkların korunması konusundaki kararlılığı göstermektedir.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü Kemal Can ise ziyaretten memnuniyetini ifade ederek, teşekkürlerini sundu ve Afyonkarahisar'ın doğal güzelliklerini daha da ileriye taşımak için çaba harcayacağını belirtti.


#Afyonkarahisar #AKParti #doğakoruma #milliparklar #neziyaret #şehiryönetimi