ATSO KOBİ Akademisi tarafından düzenlenen etkinlik takvimi çerçevesinde, ATSO hizmet binasında "Kurumsal İletişim ve İmaj Yönetimi" eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel'in açılış konuşmasıyla başladı.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Projelerle Ününü Pekiştiriyor!Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Projelerle Ününü Pekiştiriyor!

Güzel, ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerinin başarısından ve her geçen yıl daha da geliştirilerek devam etmesinden mutluluk duyduklarını belirtti. Ayrıca, bu eğitimlerin iş dünyasına yönelik olduğu kadar üniversite öğrencilerinin de dikkatini çektiğini vurguladı. ATSO KOBİ Akademisi'nin hedefi her ay en az iki eğitim düzenlemek ve üyelerin taleplerine göre şekillendirmektir.

2024 eğitim takvimi için yapılan anketin tamamlandığını ve eğitim tarihlerini belirlemek için çalışmaların devam ettiğini de dile getirdi. Eğitimin açılış konuşmasının ardından, Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv tarafından eğitim verildi. Ataöv, protokolde giyimden resmi iş görüşmelerinde giyime, beden dilinden hitabete, tokalaşma ve oturma düzenine kadar birçok konuda detaylı bilgiler sundu. Ataöv, daha önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Meclis Üyelerini Bilgilendirme Seminerleri'nde de bilgi ve tecrübelerini paylaşmıştır. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören eğitim yaklaşık 3 saat sürdü.

Eğitimin sonunda katılımcılara Katılım Belgeleri takdim edildi. ATSO KOBİ Akademisi, iş dünyasına yönelik eğitimlerin düzenlendiği bir platformdur. Gelecek yıllarda da düzenlenecek eğitimler için şimdiden çalışmalar başlatılmıştır. ATSO KOBİ Akademisi'nin amacı, üyelerin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak eğitimler sunmaktır. Bu doğrultuda, 2024 eğitim takvimi için yapılan anket tamamlanmış ve eğitim tarihlerinin belirlenmesi için çalışmalar sürdürülmektedir.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel, ATSO KOBİ Akademisi'nin her geçen yıl daha da büyüyerek marka haline geldiğini ifade etti. Eğitimlerin iş dünyasına yönelik olduğu kadar üniversite öğrencilerinin de ilgisini çektiğini belirtti. Güzel, ATSO KOBİ Akademisi olarak her ay en az iki eğitim düzenleme hedefiyle ilerlediklerini ve bu hedefe ulaşıldığını memnuniyetle söyledi. Ayrıca, üyelerin taleplerine göre eğitimlerin şekillendirildiğini ve 2024 eğitim takvimi için çalışmaların başladığını da dile getirdi.