Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde, Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen bir işbirliği...

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde, Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen bir işbirliği ile 'Girişimcilik Kültürü ve Geleceğe Etkisi' konulu bir konferans gerçekleştirildi.

Konferansta, TOBB Afyonkarahisar Oda-Borsa Akademik Danışmanı Prof. Dr. Cantürk Kayahan konuşmacı olarak yer aldı. Kayahan, girişimciliğin ekonomik kalkınma ve inovasyon için büyük bir öneme sahip olduğuna dikkat çekti ve genç öğrencilere gelecekte iş kurma konusunda önemli önerilerde bulundu.

Konferansa katılan öğrenciler, girişimcilik hakkında değerli bilgiler edinirken ve gelecekteki kariyer planlamaları için önemli ipuçlarına sahip oldular. Konferansta gençler arasında girişimcilik konusuna olan ilgi de gözlemlendi.