Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde eğitime katkı sunacak yeni bir hayır işi gerçekleştirilmek üzere. Tanınmış iş insanlarından Veli Murat Çıracıoğlu'nun destek verdiği, 6 derslikli bir ortaokul binası Sinanpaşa'nın Akören beldesinde yükselmeye hazırlanıyor.

Gözden kaçırmayın

Eğitim Müdürü Sünnetci ve Yardımcısı Akçil, Okul Ziyaretleri YaptıEğitim Müdürü Sünnetci ve Yardımcısı Akçil, Okul Ziyaretleri Yaptı

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı'nın başkanlığında düzenlenen törende, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan da hazır bulundu. 
İmzalanan protokolle, hayırsever iş insanının bağışıyla inşa edilecek okulun resmi süreçleri de taahhüt altına alınmış oldu.
Afyonkarahisar Valisi Dr. Yiğitbaşı, yapılan bağışlar ve desteklerle ilgili olarak memnuniyetini dile getirerek, şehirde eğitim ve sağlık başta olmak üzere birçok alanda hayırseverlerin önemli katkıları olduğunu belirtti. Vali Yiğitbaşı, "Her ihtiyaç duyduğumuz alanda hayırseverlerimizin desteğini görüyoruz. Bu durum bizleri hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor" ifadelerini kullanarak, Afyonkarahisar'ın hayır işlerinde öncü bir şehir olduğunun altını çizdi.