Afyonkarahisar'da bir kahvehanede yaşanan silahlı kavgada, E.K. adlı şahıs, vurduğu kişiyle aralarında uzun süredir devam eden bir husumet olduğunu ve bu yüzden saldırıyı gerçekleştirdiğini ifade etti.

Gözden kaçırmayın

Afyon muhasebeciler camiasının acı günüAfyon muhasebeciler camiasının acı günü

E.K., zaman zaman kendisini ve akrabalarını tehdit eden kişinin peşini bırakmadığını söyledi. Olay, dün öğle saatlerinde Fakıpaşa Mahallesi'ndeki bir kahvehanede meydana geldi. İki taraf arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. E.K. 5 el ateş açılması sonucu iki bacağından vuruldu, diğer taraftan A.A. olay yerinden kaçtı. Yaralıya ilk müdahaleyi kahvehanede bulunanlar yaparken, ambulans çağrıldı ve E.K. hastaneye kaldırıldı.

Olay sonrası kaçan A.A., polis tarafından Yarenler Mahallesi'nde yakalandı ve gözaltına alındı. Şahıs ifadesinde, husumetten dolayı zaman zaman kendisini ve akrabalarını tehdit eden yaralının peşini bırakmadığını ve bir gün önce Fakıpaşa Mahallesi'nde aracının önünü kestiklerini ileri sürdü. A.A., olay yerinde karşılaştığı yaralıyla kendi bulundurma ruhsatlı tabancasıyla saldırıyı gerçekleştirdiğini itiraf etti. Şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
#Afyonkarahisar #kahvehane #silahlıkavga #tutuklama #mahkeme #haber