Afyonkarahisar AK Parti, Huriye Sevim Özsoy'u Andı Afyonkarahisar'da, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Dilek Hanım Çengel'i...

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Afyonkarahisar AK Parti, Huriye Sevim Özsoy'u Andı
Afyonkarahisar'da, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Dilek Hanım Çengel'in katılımıyla Türk Anneler Derneği kurucusu Huriye Sevim Özsoy için anma programı düzenlendi. Program, merhum Özsoy'un Türk toplumu ve özellikle kadınların gelişimine yaptığı katkıları onurlandırmak amacıyla organize edildi.


Dilek Çengel, Özsoy'un Hatırasının Önemine Vurgu Yaptı
Anma etkinliğinde Dilek Hanım Çengel, Huriye Sevim Özsoy'un adını yaşatmanın ve anısını onurlandırmanın öneminden bahsetti. Özsoy, Türk kadınının toplumdaki yerini güçlendirme çabasına adanmış bir ömür sürmüştü. Çengel, Özsoy'un mirasının kadınların ilham kaynağı olduğunu belirtti, bu anma programının hem hatırlatma hem de ders alma amacı taşıdığını aktardı.


Türk Anneler Derneği'nin Geleceği Konuşuldu
Toplantıda ayrıca Türk Anneler Derneği'nin geleceğe yönelik planları tartışıldı ve Huriye Sevim Özsoy'un değerlerinin nesilden nesile aktarılmasının önemi vurgulandı. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, bölgeye örnek kişiliklerin ve kültürel mirasın geleceğe taşınmasına olan bağlılığını bu etkinlikle yineledi.


#AKParti #Afyonkarahisar #HuriyeSevimÖzsoy #TürkAnnelerDerneği #AnmaProgramı #KadınLiderler #SivilToplum #KültürelMiras #Politika #Türkiye